VYSOKOŠKOLSKÝ DIÁŘ STUDENT'S ASSISTANT

365,00 Kč
S DPH

Diář pro vysokoškoláky vytvořený ve spolupráci s Univerzitou Karlovou.
V nedatované i datované verzi, obsahuje vše potřebné pro studium.

Datování od října 2020 do září 2021, včetně svátků.

Co konkrétně ti při studiu bude pomáhat:

  • Rozvrh hodin
  • Místo pro tvé plány, cíle a úspěchy
  • Měsíční přehled
  • Týdenní přehled rozdělený na dopoledne a odpoledne, doplněný o týdenní hodnocení
  • Tvé cesty, když si můžeš od školy odpočinout
  • Poznámky k tvým předmětům
  • Plán zkoušek
  • Důležité termíny obou semestrů
Datování
Počet

Týdenní přehled rozdělený na dopoledne a odpoledne, doplněný o týdenní hodnocení

Zde si můžeš každý den detailněji rozepsat, vytvořit si list nejdůležitějších úkolů a svou agendu si přehledně rozdělit na dopoledne a odpoledne. Nechybí ani prostor pro tvé plány na víkend. Na konci každého týdne si můžeš zhodnotit, co se ti podařilo a na co se naopak zaměřit v budoucnu. A za dílčí úspěchy se pořádně odměnit. Diář máme v datované i nedatované verzi, můžeš si tak vybrat variantu, která ti vyhovuje.

Místo pro tvé plány, cíle a úspěchy

Zaznamenej si, čeho bys chtěl/a tento rok dosáhnout, co by ti udělalo radost a v čem jsi v průběhu roku zvládl/a zabodovat. To podpoří tvou motivaci a další rok budeš mít chuť dosáhnout ještě větších a lepších výsledků.

Poznámky k tvým předmětům

Máš toho moc? To chápeme, a proto ti nabízíme několik stran pro přehled tvých předmětů s termínem zkoušky a doporučenou literaturou. Už si nemusíš vše pamatovat, zbyde ti více prostoru pro tvé nápady a nabyté vědomosti, které později jistě využiješ u zkoušek.

Měsíční přehled

V datovaném kalendáři je ti k dispozici 12 stran (pro každý měsíc jedna) od října 2020 až do září 2021. U každého dne máš políčko s prostorem pro vlastní text či kreativní ztvárnění tvých plánů v daný den.

Tvé cesty, když si můžeš od školy odpočinout

Víme, že každý student si někdy potřebuje od školy odpočinout a cestovat. I to přece jen ke studiu neodmyslitelně patří. Proto jsme věnovali čtyři stránky z diáře tvým cestám, které si tak můžeš zaznamenat a po letech se k nim vrátit a zavzpomínat si. Anebo klidně už za měsíc, aby sis před zkouškou připomněl/a, že život může být i fajn. Na první stránce je stručný přehled cesty. Ta druhá ti dává prostor na poznámky, vzpomínky i kresby či fotografie. Kreativitě meze neklademe.

Plán zkoušek

Abys po nabiflování látky nezapomněl/a na termín zkoušky, budeš mít k dispozici dalších pár stran jen pro jejich přehledný seznam. Teď už se ti nebude moct stát, že na nějakou zkoušku nedorazíš. Zbývá jen napěchovat do hlavy vědomosti a nastavit alespoň 3 budíky (jen pro jistotu).

CLEVER MINDS
1548

Parametry

Formát
L (135 x 210 mm)
Použité materiály
černý karton 1200g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Počet listů / stran
75 /150 (nedatovaný), 76 / 152 (datovaný)
Rozsah
týdenní
Barva
černá

Specifické reference

ean13
8595647000152

Mohlo by vás také zajímat