E-shop / Školní diáře a zápisníky / Pro vysokoškoláky / Vysokoškolský diář Student's assistant
Vysokoškolský diář Student's assistant Vysokoškolský diář Student's assistant T:[] Vysokoškolský diář Student's assistant Vysokoškolský diář Student's assistant Vysokoškolský diář Student's assistant T:[] Vysokoškolský diář Student's assistant T:[] Vysokoškolský diář Student's assistant Vysokoškolský diář Student's Assistant Vysokoškolský diář Student's assistant
Vysokoškolský diář Student's assistant

Vysokoškolský diář Student's assistant

Tento produkt je momentálně vyprodán.

Vysokoškolský diář v novém provedení pro studenty vysokých škol vytvořený ve spolupráci s Univerzitou Karlovou. Student's Assistant jsme vytvořili na základě reálných zkušeností studentů tak, aby skutečně vyhovoval jejich potřebám, zkouškovému a celkové organizaci studia.

Nové diáře a další produkty mají nyní nový vzhled a upravený obsah

Najdete ho v nedatované i datované verzi na školní rok 2022/23 (září- září). Obsahuje vše potřebné pro studium na vysoké škole:

 • rozvrh hodin
 • měsíční přehled
 • týdenní diář s dopoledním a odpoledním blokem (září 2022 - září 2023)
 • zápis pro ukončení a klasifikaci předmětů
 • termíny zkouškového období, zápočtů a zkoušek
 • prostor pro zápisky z prázdninových cest
Parametry produktu

Diář pro každý týden na vysoké škole

V týdenním přehledu si můžeš každý den detailněji rozepsat, vytvořit si list nejdůležitějších úkolů a přehledně si rozdělit rozvrh na dopoledne a odpoledne. Nechybí ani prostor pro tvé plány na víkend.


Diář Student's Assistant je cílený na studenty vysokých škol - navržený tak, aby jim pomohl zvládnout psychicky náročné zkouškové období a byl jim po ruce i při dotahování dlouhodobých seminárních prací, projektů nebo diplomky.

Diář je v datované verzi na školní rok 2022/23 i v nedatované verzi, abys mohl/a začít kdykoli - třeba v půlce semestru

Požadavky pro splnění předmětu

V náročném období snadno zapomínáme na důležité věci. Máš toho moc? A kdo si má pamatovat, co se řešilo na začátku semestru? To chápeme, proto má diář několik stran pro přehled syllabu předmětu, jeho termín zkoušky/testu, požadavky pro zápočet nebo doporučenou literaturu. Zbyde i místo na další poznámky ohledně okolností, které se mohou objevit v průběhu semestru.


V datovaném kalendáři je ti k dispozici 13 stran (pro každý měsíc jedna) od září 2022 až do září 2023. U každého dne máš políčko s prostorem pro vlastní plány na jednom přehledném listu.

Plán zkouškového období

Nejdůležitější část diáře představují stránky jen pro přehledný seznam všech zápočtů a zkoušení. Zkouškový plán ti vždy ukáže plán na několik týdnů dopředu, takže si tam kromě termínů můžeš naplánovat, co se budeš který den učit a budeš mít jistotu, že se ti žádný termín nekreje.

Ve vysokoškolském diáři najdete

 • rozvrh hodin

 • měsíční přehled

 • týdenní diář s dopoledním a odpoledním blokem

 • zápis pro ukončení a klasifikaci předmětů

 • termíny zkouškového období, zápočtů a zkoušek

 • prostor pro zápisky z prázdninových cest

Recenze spokojených zákazníků

"Diáře jsou již od kvinty velkou součástí mého studijního snažení.

Musím upřímně říct, že se pod mou rukou za všechny té dlouhé roky vystřídalo již mnoho diářů, od různých výrobců, typů, velikostí,... Takže mám odvahu říci, že kdybych byla simík, tak mám diářování na úrovni minimálně 8/10 + že jsem v tomhle doopravdy žena, která ví co chce.

Velmi "přísným" výběrovým řízení perfektně prošel vysokoškolský diář Student's assistant od @clevermindseu, který lze zakoupit v datované i nedatované verzi. Což je veliké štěstí, na nedatovanou verzi nemám dostatečné skills na estetické psaní čísel. Také je velmi skladný, a vejde se do mé tašky na notebook, což vnímám jako velké plus.

Bonus je, že vypadá velmi elegantně a když ho máte, tak si připadáte velmi organizovaně a put together (i když realita je často bohužel někde jinde), ale to je celková výhoda diářů celkově."


Za recenzi a fotografii děkujeme @themistudyinstagram (https://www.instagram.com/p/CIGg0L5hOv3/)

Parametry

Varianta nedatovaný, datovaný 2022/2023
Formát L (135 x 210 mm)
Počet listů / stran 75 / 150 (nedatovaný), 76 / 152 (datovaný)
Rozsah týdenní
Barva
Použité materiály černý karton 1200g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Kód 1548
EAN 8595647001548
Značka Clever Minds

Nezapomeňte koupit vhodné doplňky:

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card