E-shop / Diáře / Diáře 2023 / Roční datovaný diář Optimum Life 2023
T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[]
Roční datovaný diář Optimum Life 2023

Roční datovaný diář Optimum Life 2023

Tento produkt je momentálně vyprodán.

Datovaný týdenní diář 2023 v nově upraveném faceliftu se hodí téměř každému, kdo má rád papírové plánování, zejména pak uživatelům, kteří plánují svůj čas v měsíčních cyklech a uzávěrkách a využijí benefity propracovaných měsíčních plánů:

  • cíl měsíce
  • nejdůležitější 3 priority měsíce
  • sdílené projekty a spolupráce v daném měsíci
  • měsíční osobní úkoly
  • přehled měsíce a jeho hodnocení
Parametry produktu

Diář pro úspěšný rok 2023


Dojít do cíle není nic těžkého. Chce to jen rozdělit cestu na 12 etap a pak se věnovat každé zvlášť. Diář Optimum Life 2023 je právě vhodným nástrojem pro velké cíle, protože obsahuje vše, co správný diář má mít:

  • roční cíle
  • měsíční plány
  • týdenní kalendárium
  • důležité datumy a svátky

Optimum Life vás navíc nenechá plánovat víc, než kolik můžete opravdu stihnout. Každý den je jiný. Meeting střídá úkoly, online schůzky, apod. Proto je týdenní kalendárium jednoduše ve sloupcích, abyste si své dny upravili přesně sobě na míru.

Chytrý systém plánování


Měsíční plány. Jsou na samém začátku diáře hezky jeden za druhým. Máte tak celý rok přehledně v jedné části a při hledání konkrétního měsíce nemusíte listovat celým diářem.


Sloupcové kalendárium po týdnech. Protože každý den je jiný, nechali jsme dost volného místa na individuální přístup. Jednou máte hodně úkolů, jindy jste samá schůzky. Volnější styl týdenního kalendária snese všechno.


Poznámky. V diáři najdete 12 stran na poznámky, které nejlépe využijete na důležité záznamy o svých plánech a projektech.

Diář prověřený zkušenostmi


Optimum Life 2023 je náš nejprodávanější datovaný diář - každý rok se ho prodá několik tisíc kusů - a naši klienti se pro něj vrací pravidelně. Nevytvořili jsme ho totiž doma na koleni - propracovali jsme ho na základě zpětné vazby opravdových lidí a přizpůsobili ho realitě.


Nenajdete v něm nic navíc - je minimalistický, jednoduchý a v první řadě funkční. Díky svému provedení poskytne uživateli dostatek prostoru pro vlastní kreativitu.

Vyberte si svou ideální velikost, vyberte si barvu desek a začněte.

Parametry

Velikost M (120 x 180 mm), L (135 x 210 mm), XL (180 x 250 mm)
Počet listů/stran 75/150
Rozsah týdenní
Použité materiály hnědý karton 900g / černý karton 1200 g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Barva černá, hnědá
Kód 2392-2446
EAN 2392-2446
Značka Clever Minds

Nezapomeňte koupit vhodné doplňky:

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card