E-shop / Diáře / Datované / Týdenní plánovací diář Week planner 2022
Týdenní plánovací diář Week planner 2022

Týdenní plánovací diář Week planner 2022

Week Planner 2022 je oblíbeným nástrojem pro skutečně efektivní týdenní plánování. Klidně mějte své schůzky v online kalendáři a o důležitých prioritách rozhodujte na papíře. Nyní v novém faceliftu

V tomto diáři máte celý týden na dvou stranách:

  • týdenní členěné kalendárium
  • to-do list na týdenní úkoly
  • prostor na poznámky a hodnocení týdne
  • přehled roku 2022 organizovaný po měsících a týdnech
  • seznam státních svátků a významných dní v roce 2022
  • 32 volných stran na poznámky

Velikost S (poslední obrázek) je kapesní verze a z důvodu místa má zjednodušené kalendárium a napravo čistě tečkovanou stránku na poznámky.

Pro manažera i dítě do školy


Week Planner patří k našim bestsellerům. Stane se vaším parťákem pro práci i volný čas. Umožní vám snadno sledovat týdenní program a důležité záležitosti. V novém hávu se zjednodušeným týdenním pohledem se mnohem lépe plánuje.


Hodí se jak pro vytíženého manažera, tak pro dítě do školy. Svým rozložením totiž s přehledem naváže na váš online diář, a přitom vám zachová volnost plánovat ty podstatné věci na papíře.

Děti a studenti ocení rozdělení dnů na dopolední a odpolední část, která jednoduchým způsobem rámuje školní a osobní aktivity.


TIP: Vyberte si ze 2 barevných provedení a 4 variant velikosti - a napište nám do poznámky barvu gumičky.

Hlavní benefit: Přehled!


Celý týden máte přehledně zmapovaný na jedné stránce. U každého dne naleznete prostor na tři denní priority, které jsou pro vás v daný den nejpodstatnější.


Ve Week Planneru vám nezůstane zbytečné místo u časů, ve kterých už nepracujete. Každý den má zjednodušený prostor pro plánování dopoledního i odpoledního bloku. Všechny plánované termíny tak budete mít přehledně pod sebou.


TIP: Každý ze sloupců můžete využít na něco jiného - například na dva projekty nebo rozdělení osobního a pracovního času.

Nové měsíční přehledy jsou tu!


Vyslyšeli jsme vaše prosby a zařadili nové měsíční přehledy, takže se vám otevře nový pohled i do měsíčního plánování.

Na nic už nezapomenete


Zatímco levá stránka slouží pro přehledný časový harmonogram v týdnu, pravá je o vašich prioritách, poznámkách a hodnocení. Pomůže vám nezapomenout na nic důležitého.


TIP: Poznámky doporučujeme využít na záznamy, které potřebujete vztáhnout k danému týdnu. Zápisky z jednání či jiných činností je lepší zaznamenat do samostatného zápisníku zejména kvůli přehlednější organizaci poznámek a dostatečnému místu.


Týdenní hodnocení je nedílná součást každé úspěšné a spokojené cesty. Nebojte se na chvíli zastavit a zhodnotit, co se povedlo a co ne.

Parametry

Barva černá, hnědá
Formát M (120 x 180 mm), L (135 x 210 mm), XL (180 x 250 mm), S (90 x 140 mm)
Počet listů/stran 75/150
Rozsah týdenní
Použité materiályy hnědý karton 900g / černý karton 1200g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Kód 1593-2022
EAN 1593-2022
Značka Clever Minds

Nezapomeňte koupit vhodné doplňky:

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card