E-shop / Diáře / Diáře 2023 / Týdenní plánovací diář Week planner 2023
T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[] T:[]
Týdenní plánovací diář Week planner 2023

Týdenní plánovací diář Week planner 2023

Diář Week Planner na rok 2023 je oblíbeným nástrojem pro skutečně efektivní týdenní plánování. Klidně mějte své schůzky v online kalendáři a o důležitých prioritách rozhodujte na papíře.

Nyní v novém grafickém vizuálu

V tomto diáři máte celý týden na dvou stranách:

  • týdenní členěné kalendárium
  • to-do list na týdenní úkoly
  • prostor na poznámky a hodnocení týdne
  • přehled roku 2023 organizovaný po měsících a týdnech
  • seznam státních svátků a významných dní v roce 2023
  • 32 volných stran na poznámky

Velikost S (poslední obrázek- žlutý podklad) je kapesní verze a z důvodu místa má zjednodušené kalendárium a napravo čistě tečkovanou stránku na poznámky.

Parametry produktu

Diář 2023 pro kontrolu nad vaším časem


Diář Week Planner patří k našim bestsellerům. Varianta pro rok 2023 se stane vaším parťákem pro práci i volný čas. Umožní vám snadno sledovat týdenní program a důležité záležitosti. V novém hávu se zjednodušeným týdenním pohledem se mnohem lépe plánuje.


Hodí se jak pro vytíženého manažera, tak pro dítě do školy. Svým rozložením totiž s přehledem naváže na váš online diář, a přitom vám zachová volnost plánovat ty podstatné věci na papíře.

Diář se hodí pro všechny, kteří ocení rozdělení dnů na dopolední a odpolední část, která jednoduchým způsobem rámuje každodenní aktivity.


TIP: Vyberte si ze 2 barevných provedení a 4 variant velikosti - a napište nám do poznámky barvu gumičky.

Hlavní benefit: Přehled!


Celý týden máte přehledně zmapovaný na jedné stránce. U každého dne naleznete prostor na tři denní priority, které jsou pro vás v daný den nejpodstatnější.


Ve Week Planneru vám nezůstane zbytečné místo u časů, ve kterých už nepracujete. Každý den má zjednodušený prostor pro plánování dopoledního i odpoledního bloku. Všechny plánované termíny tak budete mít přehledně pod sebou.


TIP: Každý ze sloupců můžete využít na něco jiného - například na dva projekty nebo rozdělení osobního a pracovního času.

Nové měsíční přehledy jsou tu!


Vyslyšeli jsme vaše prosby a zařadili nové měsíční přehledy, takže se vám otevře nový pohled i do měsíčního plánování.

Na nic už nezapomenete


Zatímco levá stránka slouží pro přehledný časový harmonogram v týdnu, pravá je o vašich prioritách, poznámkách a hodnocení. Pomůže vám nezapomenout na nic důležitého.


TIP: Poznámky doporučujeme využít na záznamy, které potřebujete vztáhnout k danému týdnu. Zápisky z jednání či jiných činností je lepší zaznamenat do samostatného zápisníku zejména kvůli přehlednější organizaci poznámek a dostatečnému místu.


Týdenní hodnocení je nedílná součást každé úspěšné a spokojené cesty. Nebojte se na chvíli zastavit a zhodnotit, co se povedlo a co ne.

Parametry

Barva černá, hnědá
Formát M (120 x 180 mm), L (135 x 210 mm), XL (180 x 250 mm), S (90 x 140 mm)
Počet listů/stran 75/150
Rozsah týdenní
Použité materiály hnědý karton 900g / černý karton 1200g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Kód 2316-2385
EAN 2316-2385
Značka Clever Minds

Nezapomeňte koupit vhodné doplňky:

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card