E-shop / Diáře / Nedatované / Chytrý motivační diář Pilot
Chytrý motivační diář Pilot Chytrý motivační diář Pilot Chytrý motivační diář Pilot Chytrý motivační diář Pilot Chytrý motivační diář Pilot Fotku zaslal Ondřej Uhlíř Chytrý motivační diář Pilot PILOT A4
Chytrý motivační diář Pilot

Chytrý motivační diář Pilot

Pilot je praxí prověřený systém řízení důležitých priorit na týdenní bázi. Pokud máte cíl, za kterým si jdete, a potřebujete mít každý týden jasno v prioritách, úkolech či projektech, pak je Pilot určen právě vám.

 • Nedatovaný - používáte jakkoliv potřebujete
 • Půlroční - kratší tratě znamenají jasnější rozhled
 • Týdenní karta - jedno místo pro všechny důležité věci příštího týdne
 • Týdenní kalendárium - tasky je třeba řídit i když máte diář online
 • Poznámky k danému týdnu - prostor na cokoliv, zejména na vlastní zpětnou vazbu

TIP: Používáte na projekty Asanu, Trello či jinou online platformu? Týdenní karta pomůže srovnat důležité priority ze systému na jednom místě.

Parametry produktu

Nedatovaný, půlroční, týdenní diář


Týden je přesně ta časová jednotka, která určuje koloběh našeho života. Střídá se rytmus pracovních dnů s časem volna. Opakuje se to stále dokola. Toho můžete využít plně pro sebe, pro svůj sen a cíle.

Nepotřebujete k tomu až tak moc! Jednou za týden si udělejte čas sami pro sebe a ujasněte si, co je v příštích sedmi dnech to opravdu důležité, co vás má posunout. Udržíte si nadhled nad svým životem i situacemi, které jsou pro vás každodenní výzvou.


VIDEO: Diář Pilot jako plánovací metoda

----

ČLÁNEK: Pilotem vlastního života

Přehledová karta je motivační základ každého týdne


Jedna stránka = vše podstatné pro příštích sedm dnů:

 • cíl týdne
 • 3 nejdůležitější priority nadcházejícího týdne
 • projekty a sdílené činnosti s kolegy, které je třeba ohlídat
 • seznam vašich osobních úkolů a hlídání návyků

Žijeme v dynamické době, kdy včerejší plán nemusí dnes platit. Týdenní karta je kotvou, která vám umožní se kdykoliv během týdne vrátit ke svému plánu a rozhodnout se, jak budete pokračovat.


TIP: Týdenní kartu vyplňte vždy v pátek či neděli. Utlumíte tím pondělní stres a start nového týdne se vydaří mnohem lépe.

Nebojte se dát si zpětnou vazbu


Nikdo jiný to neudělá lépe. Nikdo jiný neví víc, než my. Když chceme dosáhnout výsledku, musíme být k sobě upřímní. Nejde o honbu za zlaťáky, jde o to žít naplněný život. Proto každý týden končí stránkou, kam můžete napsat, jak se dařilo nebo taky ne a proč.


TIP: Při své týdenní zastávce si položte několik jednoduchých otázek:

 • Co se povedlo a proč?
 • Které úkoly nejsou hotové a proč?
 • Jak se vyvíjí mé projekty?
 • Jaké vztahy jsem posílil?

A pokud to nebudete cítit, klidně jednou vynechejte. Stránka se bezvadně hodí na jakékoliv poznámky z meetingu, porad, na nápady... a co víte, třeba nosíte v hlavě nový Apple.

Týden ve sloupcích


Týdenní kalendárium odpovídá dnešní době. Někdo má diář v cloudu, jiný si dny rád zapisuje na papír. Pro oba dva je tu místo.

Každý den je volný sloupec a bude vypadat jen tak, jak si ho přizpůsobíte. Někdy máte online meetingy, jindy jen úkoly na homeoffice...


TIP: Doporučujeme vám jen 3 důležité věci:

 • naplánujte si na každý den 3 úkoly, které ale opravdu uděláte
 • vyplňte si 25.hodinu - tedy prostor věnovaný čistě vám
 • buďte vděční každý den za to co máte a pište si o tom - stačí jen pár slov a uvidíte, jak se vše změní

Recenze: Co na to zákazníci?

"Velmi kvalitní papír, v diáři se dá skvěle organizovat. Má velmi pěkný design. Diářů jsem pro firmu objednávala už spoustu, ale tento je oproti ostatním navíc reprezentativní a opravdu funkční. Celkově jsme velmi spokojeni."

-Tereza


"Tento produkt rozhodně doporučuji, je praktický a obsahuje všechny požadavky potřebné pro vědomé vedení plánování, když člověk potřebuje pracovat na více činnostech a rolích současně. Už vím, že příští půlrok budu potřebovat větší (mám velikost M), ale pro začátek tento stačí a velmi mi pomáhá uspořádávat čas a povinnosti tak, aby nic důležitého neuniklo. Překvapil mě návod k použití a vychytaná systematičnost."

-Zuzka

Parametry

Barva hnědá, černá
Použité materiály hnědý karton 900g / černý karton 1200g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Počet listů / stran 78 / 156
Rozsah týdenní
Rok nedatovaný
Formát M (120 x 180 mm), L (135 x 210 mm), XL (180 x 250 mm), A4 (210 x 297 mm)
Kód 268
EAN 8595647000268
Značka Clever Minds

Nezapomeňte koupit vhodné doplňky:

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card