Chytrý motivační diář PILOT

270,00 Kč
S DPH

Půlroční nástroj pro každého, kdo chce své týdny plánovat detailně a spojit všechny své digitální nástroje na jednom offline místě.

  • Týdenní karta spojuje nejdůležitější projekty týdne, seznam vašich a delegovaných úkolů.
  • Týdenní kalendárium slouží pro organizaci dnů dle aktuální potřeby.
  • Poznámky na konci každého týdne jsou pro podstatné detaily, ale především hodnocení týdne. 

Zajímá vás větší detail a máte cca 20 minut? Prohlédněte si naše povídání o Pilotovi ZDE.

Vyberte barvu desek
Zvolte svou velikost
Počet

Mnoho malých cílů zvládnete lépe než jeden velký

Diář Pilot se stane vaším nepostradatelným partnerem pro plánování pracovního i osobního života. Velké výzvy a úkoly vám pomůže rozdělit do dílčích, lehce dosažitelných kroků, a tím vás každý den dostane blíže k jejich splnění. Zvládnout maraton je velký úkol, který začíná tím, že si dnes obujete boty a zítra uběhnete prvních 500 metrů.

Cestu k cíli máte stále na očích

Pilot vám pomůže zamyslet se a připravit se na každý týden, ještě než vůbec začne. Diář vás aktivně povede k rozdělení vaší energie mezi pracovní záležitosti, rodinu, volný čas a především práci na sobě samotném. Do pondělního rána vyrazíte s jasným přehledem toho, co vás tento týden čeká, zatímco kolegové kolem budou ještě mnoho hodin dezorientovaní. A hlavně - týden zakončíte s vědomím toho, že jste si odškrtli přinejmenším své top 3 priority týdne.

Zahřeje vás pocit uspokojení po práci i odpočinku

Díky týdennímu plánovači budete mít vždy přehled o tom, co vás čeká - v práci, doma i na cestě k lepšímu já. Do týdne budete postupně přenášet priority ze svého týdenního plánu a krok za krokem postupovat při jejich plnění. Diář vám každý den připomene, že tu kromě práce jsou také volný čas, lidé kolem vás i momenty hodné vděčnosti.

Radost z úspěchu motivuje pokračovat

Diář Pilot vám nabídne možnost ohlédnout se za každým týdnem nejen z pohledu toho, zda jste splnili všechny úkoly, ale i toho, jak zapadají do vaší cesty. Každý týden se můžete zastavit nad tím, jak jste se cítili, co se vám povedlo či co byste měli příště udělat jinak.

Správné návyky jsou základem štěstí

Drobná okénka na týdenním přehledu vám pomohou zařadit nové návyky do své rutiny - anebo se naopak zbavit těch, na které nejste zrovna hrdí. Den za dnem se tak stanete tím, kým opravdu chcete být!

CLEVER MINDS
015

Parametry

Formát
podle zvolené varianty
Použité materiály
hnědý karton 900g / černý karton 1200g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Počet listů / stran
78 / 156
Rozsah
týdenní
Barva
černá / hnědá
Rok
nedatovaný

Specifické reference

ean13
8595647000596

Mohlo by vás také zajímat