Týdenní plánovací diář Week Planner

150,00 Kč
S DPH

Oblíbený roční nedatovaný diář

Na dvou stránkách shrnuje vše podstatné - týdenní přehled, úkoly, poznámky a také krátké týdenní zhodnocení.

Vyberte barvu desek
Zvolte svou velikost
Počet

Nedatovaný diář WEEK PLANNER - začít můžete hned

Diář Week planner je promyšlený nástroj pro přehledné a efektivní týdenní plánování. Stane se vaším věrným parťákem nejen v práci, ale i ve sportu či meditaci, neboť vám umožní snadno sledovat týdenní posun. Na každý týden v diáři připadá dvoustrana s týdenním kalendáriem, týdenními úkoly, krátkými poznámkami a zhodnocením. Bez listování tak uvidíte program celého týdne s denními prioritami, termíny, dlouhodobějšími úkoly i posouzením vašeho postupu nebo třeba poznámku o tom, co vám v daném týdnu udělalo radost. Získáte tak dokonalý přehled o celém týdnu na dvou stranách.

Co dělá z diáře Week planner věrného parťáka do práce, na volný čas a hlavně do života?

Priority až na prvním místě

Týdenní diář

Celý týden máte přehledně zmapovaný na jedné stránce. U každého dne naleznete prostor na tři denní priority, abyste se věnovali tomu nejdůležitějšímu. Systematické ukládání času do aktivit, jež nás těší a dávají nám smysl, je cesta k úspěchu, která neodmyslitelně patří k naší filosofii. I proto právě prioritami začíná seznam každého dne. Dále tu najdete místo pro organizaci jednotlivých dnů (dopolední a odpolední blok), všechny plánované termíny tak budete mít pod kontrolou.

Milované pondělí

Týdenní poznámky a seznam úkolů

Speciální místo na poznámky a seznam týdenních úkolů pomáhá lépe organizovat čas a především na nic důležitého nezapomenout. Začnete šetřit dobu trávenou aktivitami, které pro vás nemají stěžejní význam, a tím výrazně přispějete k vlastní efektivitě. Výsledkem je spokojenost z odvedené práce, díky které se na pondělí budete opravdu těšit.

Pamlsek pro mysl

Týdenní hodnocení výsledků

Týdenní hodnocení je odměna pro mysl za to, jak zapáleně celý týden pracovala. Navíc po nějakém čase záznamu získáte skvělou retrospektivu svého posunu, na který máme často tendenci zapomínat.

Bonusové listy

32 volných stran na poznámky

Místo, kam si poznamenáte cokoliv, co za to stojí.

Používáme vysoce kvalitní papír skandinávského výrobce Arctic Paper, vyrobený v souladu s nejvyššími evropskými standardy ochrany životního prostředí.

CLEVER MINDS
1715

Parametry

Formát
podle zvolené varianty
Použité materiály
hnědý karton 900g / černý karton 1200g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Počet listů / stran
78 / 156
Rozsah
týdenní
Barva
černá / hnědá
Rok
nedatovaný

Specifické reference

ean13
8595647001722

Mohlo by vás také zajímat