E-shop / Školní diáře a zápisníky / Pro učitele / Učitelský diář nedatovaný
Učitelský diář nedatovaný Učitelský diář nedatovaný Učitelský diář nedatovaný Učitelský diář nedatovaný Učitelský diář nedatovaný Učitelský diář nedatovaný Učitelský diář nedatovaný
Učitelský diář nedatovaný

Učitelský diář nedatovaný

Diář pro učitele jsme vyvíjeli přímo pod taktovkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy na základě zkušeností a požadavků vysokoškolských a středoškolských pedagogů. V letošním roce prošel redesignem, který se vám bude určitě líbit.

Vznikl tak praktický zápisník, který obsahuje vše podstatné pro organizaci školního roku od rozvrhu hodin až po přehledné hodnocení žáků a prostor pro poznámky z porad a třídních schůzek.

  • zjednodušený týdenní přehled
  • rozvrh hodin pro učitele (i třídního)
  • přehledné hodnocení žáků až 10 tříd
  • zápis důležitých termínů a prázdnin
  • poznámky na porady či třídní schůzky
Parametry produktu

Pedagogický diář pro celý školní rok

Začátek pedagogického zápisníku patří harmonogramu pro organizaci školního roku, kde si poznamenáte důležité termíny školního roku, prázdniny vaší školy či data třídních schůzek/callů. Snadno se k němu dostanete kdykoli bude třeba.


Protější stránka vedle harmonogramu pak patří podrobnému rozvrhu vašich hodin. Každý den začíná nultou hodinou a zapsat si jich můžete až 9. Čas hodiny je variabilní, aby seděl správně i pro výuku pedagogů na všech typech škol.

Nedatovaný učitelský diář

Jednoduchý přehled týdne na jedné stránce s třemi vyznačenými hlavními úkoly či povinnostmi dne vám zajistí neustálý přehled o všem, co je pro vás důležité. Je nedatovaný, takže s používáním diáře můžete začít kdykoliv - třeba v půlce školního roku.


Diář obsahuje 4 klasifikační stránky po 8 záznamech - celkem se vám do něj vejde 8 tříd, ke kterým si můžete zapisovat známky či postřehy k jednotlivým žákům. Jednotlivé třídy jsou oddělené dvoustranou se základními údaji o třídě. Struktura stránek zajistí rychlý přehled o průběžném hodnocení.

Speciální prostor na poznámky - třídní schůzky, porady

Díky vymezenému místu na záznamy se zvládnete rychleji zorientovat v tom, co jste naposledy probírali s rodiči při schůzkách či s kolegy na poradě.


Ať už si budete chtít zapsat nápad, který vás napadne během dne nebo si chcete něco rychle poznamenat při výuce, vždy tu najdete dostatek prostoru.

Parametry

Barva hnědá
Velikost L (135 x 210 mm)
Počet listů / stran 75 / 150
Použité materiály přírodní hnědá obálka 900g, nenatíraný sametový papír nažloutlý 90g, bronzový kroužek
Kód 1562
EAN 8595647001562
Značka Clever Minds

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card