STUDENTSKÝ DIÁŘ 2020/2021

380,00 Kč
S DPH

Datovaný diář pro studenty 2. stupně ZŠ a SŠ

Motivační diář pro studenty se stane vaším nejlepším pomocníkem. Proč? Na spoustu věcí bude myslet za vás i vaši maminku. A to je startovací čára, za kterou začíná samostatnost, svoboda a respekt rodičů. Zvládat s přehledem své povinnosti totiž neumí ani mnozí dospělí.

Studentský diář je nástroj vytvořený přímo pro studenty a jejich specifické potřeby. Efektivně vám pomůže v procesu postupného přijímání zodpovědnosti.

Vše potřebné přehledně v jednom diáři:

  • Přehled plánů, cílů, přání a úspěchů na celý školní rok
  • Rozvrh hodin
  • Přehled knížek k přečtení
  • Přehled filmů, které chcete vidět
  • Důležité termíny celého školního roku a prázdnin 
  • Týdenní přehled aktivit s místem na úkoly, poznámky a poznatky či zajímavosti (září 2020 - srpen 2021)
  • Mnoho poznámkových stran
Počet

Přehled plánů, cílů, přání a úspěchů

Každý z nás podvědomě tuší kam směřuje, ale čím dříve se tento směr naučíme formulovat, tím rychleji půjdeme po té své správné cestě. Sepište si všechno, čeho byste chtěli v následujícím školním roce dosáhnout, co byste si přáli. Dosažené úspěchy, byť jen dílčí, si zaznamenávejte, budou vás motivovat k dalším výsledkům.

Přehled knížek

Čtení rozvíjí fantazii, zlepšuje komunikační dovednosti, gramatiku, soustředění a odbourává stres. Pravidelným čtením získáte obrovskou výhodu k maturitě. Mějte stále na očích svůj seznam knížek k přečtení a když jednu dočtete, mějte už v záloze další.

Přehled filmů

Existuje spousta poutavých naučných filmů, názorně ukazují, co znáte z teorie z vyučování. Doporučil vám učitel dokument o erupci sopky nebo o hnízdění tučňáků na Antarktidě? Poznamenejte si název filmu. Stejně dobře seznam poslouží pro zapsání tipů od kamarádů či zajímavých titulů z časopisů.

Důležité termíny celého školního roku

Zaznamenat si všechny důležité termíny na jedno místo je základ úspěšného plánování. Díky tomu, že je budete mít přímo ve svém diáři se navíc můžete kdykoliv ujistit, zda máte daný den opravdu ředitelské volno nebo musíte do školy.

Týdenní přehled aktivit s místem na úkoly, poznámky a poznatky či zajímavosti

V ideálním případě si najděte v neděli večer chvilku a zapište si do diáře, co vás čeká následující týden a rozvrhněte si také, čemu byste chtěli věnovat svůj volný čas. To, jak nyní trávíte volný čas totiž pravděpodobně určí, kým se stanete v dospělosti mnohem více než vaše školní výsledky.

Mnoho poznámkových stran

Poznámky si můžete dělat na zajímavé exkurzi v planetáriu, na dramatickém kroužku nebo až budete s kamarády vymýšlet vlastní projekty na střeše garáže. Díky velkému místu na poznámky ale vždy najdete vše důležité na jednom místě.

CLEVER MINDS
1555

Parametry

Formát
L (135 x 210 mm)
Použité materiály
černý karton 1200g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Počet listů / stran
75 / 150