E-shop / Diáře / Nedatované / Týdenní diář Week Planner nedatovaný
Týdenní diář Week Planner nedatovaný Desky si můžete vyzdobit po svém! Děkujeme! IG: @deni_teckuje Týdenní diář Week Planner nedatovaný T:[] T:[] T:[] T:[]
Týdenní diář Week Planner nedatovaný

Týdenní diář Week Planner nedatovaný

Promyšlený nástroj pro skutečně efektivní týdenní plánování. Klidně mějte své schůzky v online kalendáři a o důležitých prioritách rozhodujte na papíře.

V tomto diáři máte celý týden na dvou stranách:

  • týdenní členěné kalendárium (52 týdnů)
  • to-do list na týdenní úkoly
  • prostor na poznámky a hodnocení týdne

Velikost S je kapesní verze, která má z důvodu místa zjednodušené kalendárium a napravo čistě tečkovanou stránku na poznámky.

VELIKOST S BUDE OPĚT SKLADEM PRVNÍ TÝDEN V ŘÍJNU 2022

Parametry produktu

Nedatovaný plánovací diář pro práci a volný čas!


Diář Week planner je promyšlený nástroj pro přehledné a efektivní týdenní plánování. Stane se vaším věrným parťákem nejen v práci, ale i ve sportu či meditaci, neboť vám umožní snadno sledovat, jak se posouváte ve svých aktivitách.


Stejně jako v jeho datované verzi na rok 2021 připadá na každý týden dvoustrana s rozpisem dnů, týdenními úkoly, malým prostorem pro poznámky a místo pro zhodnocení. Bez listování tak uvidíte program celého týdne včetně top 3 priorit, termínů a dlouhodobějších úkolů - nebo třeba poznámku o tom, co vám v daném týdnu udělalo radost. Získáte tak dokonalý přehled o svém čase na dvou stranách.

Priority až na prvním místě


Celý týden máte přehledně zmapovaný na jedné stránce. U každého dne naleznete prostor na tři denní priority, abyste se věnovali tomu nejdůležitějšímu.


Věnujte se pravidelně aktivitám, které vás těší a také činnostem, které opravdu považujete za důležité. Právě proto jsme každý den označili třemi hlavními prioritami dne - začněte den vyhodnocením toho, co považujete za stěžejní.


Každý den má dopolední a odpolední blok pro plánování meetingů, schůzek a vaší práce. Všechny plánované termíny a aktivity tak budete mít pod kontrolou.

Silné stránky diáře Week Planner

Speciální místo na poznámky a seznam týdenních úkolů pomáhá lépe organizovat čas a především na nic důležitého nezapomenout.


Diář je navržen s důrazem na detail, funkčnost a jednoduchost. Nechceme, aby byl Week Planner jen další napůl vyplněný diář, který za měsíc neotevřete - vyrobili jsme ho s ohledem na vlastní zkušenosti při práci. Nenajdete v něm žádné zbytečnosti a úsporný prostor vám zabrání, abyste zbytečně ztráceli čas.


Potřebujete více místa na poznámky? Podívejte se na náš nedatovaný diář Pilot Plus nebo si důležité pracovní záznamy pište do Projektového notesu.

Designový a ekologický český výrobek

Diáře Clever Minds si zakládají na minimalistickém a jednoduchém stylu bez zbytečností. Vyberte si ze dvou konzervativních barevných provedení (černé a přírodní) nebo si desky ozdobte podle svého gusta - skvěle se na ně kreslí a neztrácí svou pevnost ani častým používáním.


Papír, ze kterého je Week Planner vyroben, se jmenuje Munken pure a jde o vysoce kvalitní papír od skandinávského výrobce Arctic Paper. Jde o papír nenatíraný, nepoužívají se na něm žádné umělé rozjasňovače a splňuje přísné podmínky pro ekologickou certifikaci FSC. Je pevný, kvalitní a skvěle se na něj píše.


Většina našich výrobků má praktickou kroužkovou vazbu, takže se vám diář ani zápisník nebude nikdy zavírat, když se vám to nejméně hodí. Vyrábíme ji tak, že se sama neotevírá, neodírá listy a vydrží.

Parametry

Velikost M (120 x 180 mm), L (135 x 210 mm), XL (180 x 250 mm), S (90 x 140 mm)
Barva hnědá, černá
Počet listů / stran 78 / 156
Rozsah týdenní
Rok nedatovaný
Použité materiály hnědý karton 900g / černý karton 1200g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Kód 1685
EAN 8595647001685
Značka Clever Minds

Nezapomeňte koupit vhodné doplňky:

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card