E-shop / Zápisníky / Sport a zdraví / Fotbalový deník
Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník Fotbalový deník
Fotbalový deník

Fotbalový deník

Tento produkt je momentálně vyprodán.

Tréninkový zápisník pro fotbalisty vytvořený s hráči předních klubů první fotbalové ligy a jejich mentálním koučem.

Kromě základní analýzy aktuální situace a cílů sportovce najdete v zápisníku podrobné reporty z tréninků a zápasů. Můžete je pravidelně vyhodnocovat a procházet s vaším vlastním trenérem.

Trénujte jako profesionál! Fotbalový mentální kouč Bernard Polák, připravil ve spolupráci s Clever Minds zápisník, který umožňuje každému fotbalistovi či fotbalistce sledovat jejich pokrok a zlepšovat jeho fotbalové dovednosti: Zápisník je strukturován tak, aby vám umožňoval sledovat své statistiky, naučil vás vhodným tréninkovým a životním zvykům a poskytl vám cenné rady pro vaši fotbalovou kariéru. Pomůže sportovnímu rozvoji každého fotbalisty, nejen toho profesionálního.

Parametry produktu

Tréninkový fotbalový deník

Zápisník je na 4 měsíce, během kterých zhodnotíte svůj sportovní a výkonnostní rozvoj včetně zhodnocení růstu kondice, kvality času na hřišti, atd. Součástí koupě zápisníku je i půlhodinová úvodní konzultace přímo s Bernardem, ve které projdete nejen současný stav, ale především vaše cíle a cestu, jak jich dosáhnout i s pomocí našeho zápisníku.

Konzultace probíhá buď online nebo osobně - záleží na dohodě.

Perfektní pomůcka pro fotbalový coaching

S tréninkovým deníkem zajistíte, že bude vaše taktika správná a přesná na hřišti i mimo něj. Prostor pro rozcvičky, podrobnosti z tréninků, vybavením, tréninkovými tabulkami a obecnými poznámkami o tréninku poskytuje tento fotbalový tréninkový zápisník dostatek prostoru pro přípravu té správné taktiky.

Posuň svůj trénink na vyšší úroveň! Fotbalový deník ti umožní zaměřit se na vlastní pokrok a zlepšení v klíčových fotbalových dovednostech.

Parametry

Formát XL (180 x 250 mm)
Kód 2057
EAN 8595647002057
Značka Clever Minds

Nezapomeňte koupit vhodné doplňky:

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card