E-shop / Zápisníky / Sport a zdraví / Fotbalový deník
Fotbalový deník

Fotbalový deník

Tento produkt je momentálně vyprodán.

Tréninkový zápisník pro fotbalisty vytvořený s hráči předních klubů první fotbalové ligy a jejich mentálním koučem.

Kromě základní analýzy aktuální situace a cílů sportovce najdete v zápisníku podrobné reporty z tréninků a zápasů. Můžete je pravidelně vyhodnocovat a procházet s vaším vlastním trenérem.

Trénujte jako profesionál! Fotbalový mentální kouč Bernard Polák, připravil ve spolupráci s Clever Minds zápisník, který umožňuje každému fotbalistovi či fotbalistce sledovat jejich pokrok a zlepšovat jeho fotbalové dovednosti: Zápisník je strukturován tak, aby vám umožňoval sledovat své statistiky, naučil vás vhodným tréninkovým a životním zvykům a poskytl vám cenné rady pro vaši fotbalovou kariéru. Pomůže sportovnímu rozvoji každého fotbalisty, nejen toho profesionálního.

Tréninkový fotbalový deník

Zápisník je na 4 měsíce, během kterých zhodnotíte svůj sportovní a výkonnostní rozvoj včetně zhodnocení růstu kondice, kvality času na hřišti, atd. Součástí koupě zápisníku je i půlhodinová úvodní konzultace přímo s Bernardem, ve které projdete nejen současný stav, ale především vaše cíle a cestu, jak jich dosáhnout i s pomocí našeho zápisníku.

Konzultace probíhá buď online nebo osobně - záleží na dohodě.

Perfektní pomůcka pro fotbalový coaching

S tréninkovým deníkem zajistíte, že bude vaše taktika správná a přesná na hřišti i mimo něj. Prostor pro rozcvičky, podrobnosti z tréninků, vybavením, tréninkovými tabulkami a obecnými poznámkami o tréninku poskytuje tento fotbalový tréninkový zápisník dostatek prostoru pro přípravu té správné taktiky.

Posuň svůj trénink na vyšší úroveň! Fotbalový deník ti umožní zaměřit se na vlastní pokrok a zlepšení v klíčových fotbalových dovednostech.

Parametry

Formát XL (180 x 250 mm)
Kód 2057
EAN 8595647002057
Značka Clever Minds

Nezapomeňte koupit vhodné doplňky:

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card