Zápisník na úkoly TODO

150,00 Kč
S DPH

Ideální nástroj pro každého, kdo má raději papírové seznamy úkolů

S dostatečným místem na poznámky. Výborný nástroj pro metodu GTD.

Vyberte barvu desek
Zvolte svou velikost
Počet

Každý den vedeme a mnohdy prohráváme náš donkichotský boj s úkoly. Používáme různé aplikace či nástroje, abychom se mnohdy nakonec vraceli k jednoduchému papírovému to-do listu. Tady pomůže náš úkolník.

Týdenní úkoly nebo projekty

Levou stranu TODO notesu tvoří seznam úkolů. Využijte ji jako soupis všech úkolů a priorit (např. na týden). Druhou možností je danou stránku použít jako projektový plán = projekt se všemi potřebnými kroky a fázemi. Obě varianty také můžete kombinovat tím, že např. polovinu notesu máte na seznamy úkolů, druhou na větší projekty.

TIP 1: Chcete využít notes pro vícero oblastí? Rozdělte si jeho 75 listů podle potřeby na jednotlivé sekce - např. dle životních rolí nebo oblastí (osobní, pracovní, rodina apod.).

A co poznámky?

Pravá strana je vždy poznámková. Díky tomuto konceptu tak můžete psát své poznámky rovnou k danému týdnu (používáte-li úkoly na týdenní seznam) nebo k danému projektu. Stránky jsou rozděleny na třetiny, což umožňuje lepší orientaci jak v úkolech, tak i poznámkách.

TIP 2: Notes TODO je ideálním nástrojem pro GTD. Stránky lze využít jako kontextové pro označení úkolů, které je třeba udělat „doma“ nebo např. „v kanceláři“.

Používáme vysoce kvalitní papír skandinávského výrobce Arctic Paper, vyrobený v souladu s nejvyššími evropskými standardy ochrany životního prostředí.

CLEVER MINDS
114

Parametry

Formát
podle zvolené varianty
Použité materiály
hnědý karton 900g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Počet listů / stran
75 / 150
Barva
černá / hnědá

Specifické reference

ean13
8595647000114

Mohlo by vás také zajímat