E-shop / Zápisníky / Kreativní / Zápisník bez linek Idea maker plus
Zápisník bez linek Idea maker plus Zápisník bez linek Idea maker plus Bez linek, bez teček - čistý nelinkovaný zápisník Idea Maker
Zápisník bez linek Idea maker plus

Zápisník bez linek Idea maker plus

Čistý zápisník bez linek z kvalitního papíru s čistými nelinkovanými stránkami pro vaše nápady a poznámky. Pevné desky vám zaručí odolnost i při každodenním nošení v batohu či kabelce. Díky kvalitní kroužkové vazně nemusíte ohýbat hranu zápisníku.

Velikosti Velikost M - menší zápisník A6 Velikost L - menší zápisník A5 Velikost XL - odpovídá velikosti iPadu (cca A4)

S notesem Idea maker plus již žádná myšlenka, kresba nebo chytrý nápad nezapadne. Ideální velikost nejen do kabelky, ale také do obalu k vašemu tabletu.

Parametry produktu

Čistý zápisník bez linek

Idea Maker Plus je nelinkovaný zápisník s čistým bílým nenatíraným sametovým papírem neběleným. 75 listů (150 stran) přírodního papíru pro vaši tvorbu.

Všechny diáře Clever Minds používají ekologický nebělený čistý papír Munked Pure od skandinávského výrobce Arctic Paper. Nenatíraný hladký povrch Munken Pure a jeho krémově bílý odstín dodávají obrazům charakteristické rysy a dodávají exkluzivní přitažlivost.

Parametry

Formát M (120 x 180 mm), L (135 x 210 mm), XL (180 x 250 mm)
Barva hnědá, černá
Počet listů / stran 75 / 150
Použité materiály hnědý karton 900g / černý karton 1200g, nenatíraný sametový papír nebělený, bronzový kroužek, béžová gumička
Kód 1746
EAN 8595647001746
Značka Clever Minds

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card