Čtenářský deník Čtenářský deník
Čtenářský deník

Čtenářský deník

Tento produkt je momentálně vyprodán.

Velký notes pro detailní zápisy o přečtených knihách. Pro všechny zapálené čtenáře a především studenty jsme připravili - Čtenářský deník. Skvělý nástroj, jenž se stane vaší spolehlivou pojistkou u maturity z českého jazyka.

  • praktický seznam 50 přečtených knih
  • dostatek místa pro zaznamenání základních věcných údajů o knize
  • prostor pro vyjmenování a charakteristiky hlavních postav
  • řádky pro poznamenání ocenění knihy
  • výzvu k zamyšlení nad přečteným dílem a vlastní hodnocení
  • 46 poznámkových stran pro osobní poznámky
Parametry produktu

Zápisník pro všechny úspěšné školáky

Čtenářský deník by měl mít každý student. Pomůže s dokumentací přečtené literatury a může se tak stát velmi užitečným pomocníkem při přípravě k maturitě.


Najdete v něm dostatek prostoru nejen pro zápisky o přečtené knize, ale také pro vlastní úvahy, rozbory, analýzy postav, údaje o autorovi a jeho další tvorbě. Spolu s postupujícím časem se k nim tak budete moci vrátit a připomenout si zásadní milníky, které změnily optiku vašeho náhledu na svět.

Dostatek místa pro základní údaje i charakteristiky hlavních postav

Praktické údaje, které budete mít po ruce, kdykoli je budete potřebovat, ať už půjdete k maturitě, nebo si budete jen potřebovat dohledat autora vaší oblíbené knížky.

Co vše si ještě můžete zaznamenat?


Praktický seznam 50 přečtených knih Chronologický seznam knih na začátku deníku je velmi praktický. Na první mrknutí oka díky němu budete vědět, které knihy a kde v deníku najdete.

Zamyšlení nad přečteným dílem a vlastní hodnocení Jedna z nejvýznamnějších úloh čtení je jednoznačně rozvoj schopnosti soustředění a myšlení. Nejen literární tvůrci v nás často záměrně nechávají nezodpovězené otázky. Jejich úkolem je klást indicie, a tak se nezřídka stává, že po přečtení dobré knihy máte více otázek, než když jste ji začali číst. Tak se ptejte a přemýšlejte! Nechte své myšlenky zrát a postupně se k nim vracejte ve svém deníku i v životě.

Dostatek poznámkových stran Není nad to, dělat si vlastní poznámky z knih. Vybírat zajímavé věty, myšlenky, citace a přemýšlet nad nimi v nových kontextech. Ani na to jsme na stránkách našeho čtenářského deníku nezapomněli. V jeho závěru tak najdete velký prostor na vlastní poznámky, které nespadají do žádných kolonek.

Parametry

Formát XL (180 x 250 mm)
Použité materiály přírodní hnědá obálka 1100g, nenatíraný sametový papír nažloutlý 90g, bronzový kroužek, gumička
Počet listů 75
Barva hnědá
Kód 527
EAN 8595647000527
Značka Clever Minds

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card