ZÁPISNÍK OSOBNÍHO ROZVOJE AMOS

340,00 Kč
S DPH

Chytrý zápisník na vaše přednášky, workshopy a webináře.

  • váš osobní studijní plán
  • rozvrh témat, která chcete/potřebujete ovládnout
  • soupis zdrojů a místa, kde se chcete vzdělávat
  • poznámky až z 20 přednášek, workshopů či webinářů
  • plán dalších kroků pro zavedení informací do praxe
Počet

Znáte tu situaci, kdy odcházíte z konference nebo workshopu plni energie a nápadů, co byste rádi všechno zavedli.
Dostali jste nálož možných postupů, nápadů - jen to udělat. Jaké je to po 3 dnech? Po týdnu? Po měsíci?

Máme to všichni stejné. Naší kreativitu a odhodlání pohltí běžná agenda, maily, todo listy… Proto jsme vymysleli AMOSe - zápisník na konference, workshopy, ale také webináře. Zápisník, který vám pomůže ujasnit si, kde jste, v čem se chcete posunout a kdy a jak to uděláte.

Když začínáte, je dobré vědět, kde jste a kam jdete!

Podnikáte a chcete se zdokonalit v marketingu, obchodě, online prezentaci, apod? Nebo se naopak pořebujete zdokonalit v angličtině? AMOS vás jednoduchou formou provede nastavením priorit. Ujasníte si oblasti a témata, která chcete ovládnout. Zároveň si stanovíte časový harmonogram a zdroje informací. Je dobré se v průběhu studia mít možnost vrátit a zhodnotit svůj postup.

Proč?

Pokud chcete ve svém životě zaznamenat úspěchy a změny, vždy je třeba začít otázkou Proč?Proč jdu na tuhle přednášku? Proč se účastním tohoto webináře? Co konkrétního se chci dozvědět? Naučit? Odnést?

Osobní rozvoj vyžaduje proaktivní přístup, nejen pouhé pasivní přijímání informací. Proto má AMOS speciální kolonky pro každou vzdělávací akci, abyste si ještě před jejím začátkem mohli poznamenat nejen přednášejícího a téma, ale především si odpověděli na výše položené otázky.

Akce je to, co rozhoduje! A máte ji na jednom místě.

Mnohdy bývají naše poznámky z různých akcí na různých místech. Něco máme v počítači, něco v deskách, něco v zápisníku. V tom aby se čert vyznal.

Abyste předešli dalšímu zklamání, že jste novinky a získané vzdělání nijak neuplatnili, obsahuje AMOS na svém konci 20 malých akčních plánů - pro každou přednášku či workshop jeden. Díky těmto malým akčním plánům si můžete přehledně a na jednom místě zapsat své další kroky. Kdykoliv v budoucnu budete chtít, stačí se jen podívat a víte, co máte dělat.

Používáme vysoce kvalitní papír skandinávského výrobce Arctic Paper, vyrobený v souladu s nejvyššími evropskými standardy ochrany životního prostředí.

CLEVER MINDS
060

Parametry

Formát
XLP (180 x 250 mm)
Použité materiály
hnědý karton 900g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek
Počet listů / stran
75 / 150
Barva
hnědá

Mohlo by vás také zajímat