DENÍK PRO CYKLISTY CYKLODENÍK

160,00 Kč
S DPH

Jednoduchý a praktický deník pro cyklisty, kteří nechtějí jen elektronická data, ale rádi si na svých cestách zapíší to důležité.

Počet

Poznámky a soupis všech výletů, cest a oblíbených tras.

Dnes existuje mnoho aplikací a technologických vychytávek plných užitečných funkcí pro cyklisty. Náš CYKLODENÍK přináší alternativu pro každého, kdo si chce uchovat jednoduchý přehled.

CYKLODENÍK je praktický, přehledný a v kapesním formátu.

Můžete si v něm přehledně zaznamenat:

1) plán cílů, kam se chcete podívat

Každý vášnivý cyklista má místa, kam si chce vyšlápnout. Vytvořte si svou vlastní databázi 20 míst, která chcete navštívit, kdy a také proč.

2) 200 výjezdů a trasy

Pokud nepotřebujete statistiky typu převýšení nebo jiné grafy, ale stačí vám jednoduchý soupis zmáknutých tras, počtu km a třeba časy jednotlivých výšlapů, máte v CYKLODENÍKU dostatek prostoru.

3) evidenci navštívených míst  

Kde všude jste byli? Kde jste si sáhli na dno? Kde byl nejhezčí výhled? Deníkový záznam z té které trasy vám apka nenabídne. Náš CYKLODENÍK ano.

Na konci notesu je několik prázdných stránek, neboť čistý papír se na cestách hodí vždy! Třeba na skicu nečekaného výhledu...

Je to perfektní dárek pro vašeho cyklistu.

Používáme vysoce kvalitní papír skandinávského výrobce Arctic Paper, vyrobený v souladu s nejvyššími evropskými standardy ochrany životního prostředí.

CLEVER MINDS
374

Parametry

Formát
90 x 145 mm (š x v)
Použité materiály
hnědý karton 900g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek
Počet listů / stran
60 / 120
Barva
hnědá

Mohlo by vás také zajímat