E-shop / Zápisníky / Zájmy a koníčky / Deník pro cyklisty Cyklodeník
Deník pro cyklisty Cyklodeník Deník pro cyklisty Cyklodeník Deník pro cyklisty Cyklodeník Deník pro cyklisty Cyklodeník Deník pro cyklisty Cyklodeník Deník pro cyklisty Cyklodeník Deník pro cyklisty Cyklodeník
Deník pro cyklisty Cyklodeník

Deník pro cyklisty Cyklodeník

Tento produkt je momentálně vyprodán.

Jednoduchý a praktický deník pro cyklisty, kteří nechtějí jen elektronická data, ale rádi si na svých cestách zapíší to důležité. Zaznamenejte si poznámky a soupis všech výletů, cest a oblíbených tras do notýsku, co se vám skvěle vejde do kapsy u cyklodresu.

Parametry produktu

Zápisník cyklistických cílů

Každý vášnivý cyklista má místa, kam si chce vyšlápnout. Vytvořte si svou vlastní databázi 20 míst, která chcete navštívit, kdy a také proč. Cyklodeník je perfektní dárek pro cyklisty.


Prostor pro záznam 200 výjezdů a cyklotras

Pokud nepotřebujete statistiky typu převýšení nebo jiné grafy, ale stačí vám jednoduchý soupis zmáknutých tras, počtu km a třeba časy jednotlivých výšlapů, máte v Cyklodeníku dostatek prostoru.

Evidence navštívených míst

Kde všude jste byli? Kde jste si sáhli na dno? Kde byl nejhezčí výhled? Deníkový záznam z té které trasy vám apka nenabídne. Náš Cyklodeník ano.


Na konci notesu je několik prázdných stránek, neboť čistý papír se na cestách hodí vždy! Třeba na skicu nečekaného výhledu...

Je to perfektní dárek pro vašeho cyklistu.

Parametry

Formát 90 x 145 mm
Použité materiály hnědý karton 900g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek
Počet listů / stran 60 / 120
Barva hnědá
Kód 374
EAN 8595647000374
Značka Clever Minds

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card