E-shop / Zápisníky / Sport a zdraví / Deník zdravého hubnutí
Deník zdravého hubnutí Deník zdravého hubnutí Deník zdravého hubnutí Deník zdravého hubnutí Deník zdravého hubnutí
Deník zdravého hubnutí

Deník zdravého hubnutí

Deník zdravého hubnutí vám pomůže dosáhnout svého vytyčeného cíle. Můžete si do něj zapisovat plány, postupy a vize, podněty pro fyzickou aktivitu, nechybí ani jídelníček na celý týden a možnost si zrekapitulovat postup.

Udržet motivaci při změně životního stylu není vždy jednoduché. Pomoci však může stanovení si týdenních cílů a zásad, které dopomohou udělat ve Vašem životě změnu k lepšímu. Cesta k cíli je nyní závaznější, protože - Co je psáno, to je dáno! Napište si to do svého stravovacího deníku.

Parametry produktu

Ze stejné kategorie

Nastavení nových zásad a týdenního plánu

Díky deníku zdravého hubnutí se nyní doslova upíšete Vašemu novému já. Ať už je Vaše cílová stanice jakákoliv, díky deníku budete svou cestu zvládat snadněji. Zapsání svých cílů a motivací Vám dopomůže v zodpovědnějším konání. Říká se, že papír snese všechno, nicméně pro Vás je to nástroj k udržení svých nastavených zásad.


Nastavte si splnitelné cíle a reálné (po)kroky! Do svého týdenního plánu můžete zahrnou vylepšení čehokoliv. Ať už se jedná o stravu, pohyb, zájmy nebo aktivy všeho druhu. Snažte se dospět nejlepších výsledků.

Stravovací deník je základ

V dodržování správných stravovacích návyků Vám dopomůže možnost, nachystat a zapsat si jídelníček. Ať už se snažíte o pravidelné či zdravější stravování, promyšlený jídelníček, je to, co Vás udrží “nevykolejit”.

Radost z úspěchu motivuje pokračovat

Vyhodnocujte a rekapitulujte své týdenní a měsíční počínání. Vedlo se Vám dobře? Nebojte se pochválit! Nešlo to podle představ? Pojmenujte své neúspěchy a zkuste se jim v dalším týdnu vyvarovat.

Volný prostor k dobru

Využijte volný prostor k poznačení receptů. Motivační citáty, účty zajímavých osobností - influencerů a food bloggerů.

Parametry

Formát M (120 x 180 mm)
Použité materiály hnědý karton 900g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Počet listů 75
Barva hnědá
Kód 206
EAN 8595647000206
Značka Clever Minds

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card