E-shop / Zápisníky / Životospráva / Deník zdravého hubnutí
Deník zdravého hubnutí

Deník zdravého hubnutí

Deník zdravého hubnutí vám pomůže dosáhnout svého vytyčeného cíle. Můžete si do něj zapisovat plány, postupy a vize, podněty pro fyzickou aktivitu, nechybí ani jídelníček na celý týden a možnost si zrekapitulovat postup.

Udržet motivaci při změně životního stylu není vždy jednoduché. Pomoci však může stanovení si týdenních cílů a zásad, které dopomohou udělat ve Vašem životě změnu k lepšímu. Cesta k cíli je nyní závaznější, protože - Co je psáno, to je dáno! Napište si to do svého stravovacího deníku.

Nastavení nových zásad a týdenního plánu

Díky deníku zdravého hubnutí se nyní doslova upíšete Vašemu novému já. Ať už je Vaše cílová stanice jakákoliv, díky deníku budete svou cestu zvládat snadněji. Zapsání svých cílů a motivací Vám dopomůže v zodpovědnějším konání. Říká se, že papír snese všechno, nicméně pro Vás je to nástroj k udržení svých nastavených zásad.


Nastavte si splnitelné cíle a reálné (po)kroky! Do svého týdenního plánu můžete zahrnou vylepšení čehokoliv. Ať už se jedná o stravu, pohyb, zájmy nebo aktivy všeho druhu. Snažte se dospět nejlepších výsledků.

Stravovací deník je základ

V dodržování správných stravovacích návyků Vám dopomůže možnost, nachystat a zapsat si jídelníček. Ať už se snažíte o pravidelné či zdravější stravování, promyšlený jídelníček, je to, co Vás udrží “nevykolejit”.

Radost z úspěchu motivuje pokračovat

Vyhodnocujte a rekapitulujte své týdenní a měsíční počínání. Vedlo se Vám dobře? Nebojte se pochválit! Nešlo to podle představ? Pojmenujte své neúspěchy a zkuste se jim v dalším týdnu vyvarovat.

Volný prostor k dobru

Využijte volný prostor k poznačení receptů. Motivační citáty, účty zajímavých osobností - influencerů a food bloggerů.

Parametry

Formát M (120 x 180 mm)
Použité materiály hnědý karton 900g, nenatíraný sametový papír nebělený 90g, bronzový kroužek, béžová gumička
Počet listů 75
Barva hnědá
Kód 206
EAN 8595647000206
Značka Clever Minds

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card