PRÁZDNINOVÝ BALÍČEK

385,00 Kč
S DPH

Náš Prázdninový deník se vám líbí.

To nás velmi těší a inspiruje.

Připravili jsme proto pro vás limitovanou edici Prázdninových balíčků,
v nichž najdete všechno, co váš malý dobrodruh potřebuje na svou prázdninovou výpravu za dobrodružstvím:

  • Prázdninový deník
  • jednorázové pero Torpedo od Koh-i-nooru v různých barvách a vůních
  • pastelky pro malování příběhů
  • 5 ks obálek v různých barevných kombinacích
  • 6 listů dopisních papírů s rozličnými motivy
  • 6 ks hravých samolepek
  • barevné gumičky

Pokud už náš Prázdninový deník vlastníte a rádi byste své děti potěšili balíčkem, kontaktujte nás, prosím, na emailu [email protected], rádi vám vyhovíme.

Počet

Čím je Prázdninový deník tak speciální?

Jak už jste u nás zvyklí, nejde jen o design obálky, ale hlavně o promyšlený obsah jednotlivých stran, který děti chytře provádí jejich zážitky.

Základy plánování pro děti

Podobně jako rodiče si i holky a kluci před prázdninami mohou sednout ke stolu a vše si zkrátka zapsat do deníku: tábory, soustředění, moře s babičkami, chaty s rodiči a výlety karavanem! A následně sledovat, co je čeká. Podobně jako když si před Vánoci otevírají okénka s čokoládou, mohou se nedočkavě těšit i na svůj oblíbený taneční tábor nebo letní soustředění.

Šikovné otázky zaměřené na emoce i fakta

Kde? Počasí? Co se dělo? Nálada? Záznam z deníku: Voda na Vltavě, červenec 2019. „Je večer a sedíme u praskajícího ohně, nálada panuje dobrá, jen babička se trochu mračí, asi proto, že hodně pršelo a v noci byla zima a je hodně vody. Děda nás z lodi vyklopil třikrát. To je o dvě vyklopení méně než loni. Hurá! Příští rok už bude v suchu, jen aby mě mamina pustila!“

Koláž zážitků

Jeden obrázek je více než tisíc slov… Bytoví designéři před návrhem prostorů sestavují tzv. moodboardy, které jsou zachycením nálady, jakou by prostor měl mít. Stejně tak je i každý výlet mozaikou zážitků poskládaných dohromady, a právě ta nápaditě dokresluje každý výlet a je zdrojem vzpomínek na mnohá dobrodružství.

Prostor pro vyjádření i těch nejmenších

Malé děti toho ještě moc nenapíší, ale nad jejich uměleckými díly často užasle kroutíme hlavou. Obrázkem dokážou říct mnohem více než slovy. Chtěly by si každý nevšední prázdninový den na památku nakreslit? I pro takové záznamy z prázdnin je v Prázdninovém deníku dostatek místa.

Moji noví kamarádi

Kamarádi, se kterými si jednou porozumíte na táboře mezi desítkami dalších dětí, se mohou stát kamarády na celý život. A není to náhoda. Když jsme děti, vybíráme si přátele jen podle sympatií - a když jsme navíc v kolektivu podobně zaměřených dětí, je šance, že najdeme svou spřízněnou duši, ještě větší. I proto v deníku mají děti připravený prostor pro kontakt na své nové kamarády.

Bubliny radosti

Poslední část deníku nabízí prostor znovu prožít to nejlepší. Zamyslet se nad tím, co stálo za to a zaznamenat to na čestné místo, do krásné bubliny. Právě tady pak můžete sledovat, co vaše děti ze srdce baví a zajímá, a v čem by tedy bylo dobré je dále rozvíjet.

CLEVER MINDS
8073