E-shop / Zápisníky / Cestování / Severní stezka - Jan Hocek
Kniha Severní stezka
Severní stezka - Jan Hocek

Severní stezka - Jan Hocek

Tento produkt je momentálně vyprodán.

Plnobarevná publikace má cca 268 stran a obsahuje:

  • profesionální fotografie
  • detailní popisy všech etap s přihlédnutím k putování pěšky, na kole nebo na lyžích
  • mapky se zakreslenými trasami a výškovým profilem + případné alternativní trasy
  • kilometráž etap, převýšení, časová náročnost
  • doporučená nocležiště (penzion/hotel), možné kempy nebo bivaky
  • obecné informace o navštívených oblastech informace o historii a současnosti dálkového putování praktické informace pro absolvování stezky – vybavení, oblečení, mapové podklady, tipy na cestu, apod.
Parametry produktu

Jedinečné zážitky, které chcete uchovat ve speciálním deníku


Každá pořádná výprava je nabita dobrodružstvím, které je třeba zaznamenat. Via Czechia je něco jako české Santiago de Compostela a proto i vy na své cestě zažijete spoustu emocionálně silných zážitků, poznáte nová skrytá místa naší země a Vandrovník bude vaším dokonalým přítelem a rádcem.

Provede vás jednotlivými trasami, které jsou přehledně ilustrované a pomocí QR kódů napojené na digitální navigaci.

Z každé trasy můžete zapsat deníkový záznam s veškerými detaily cesty, s vašimi zážitky a pocity. Vaše poznámky můžete doplnit ilustrací nebo razítkem z navštívených míst.

Jan Hocek


Vystudovaný biolog a tělocvikář, průvodce, cestovatel, fotograf, a publicista. Navštívil přibližně 80 zemí světa od Grónska po Antarktidu a prošel většinu velkých světových treků na všech kontinentech. V poslední době se v rámci projektu www.Polárnícesty.cz intenzivně věnuje poznávání polárních regionů. Jako jachtař se pohybuje zejména v Chorvatsku, v Karibiku a na Seychelách, plavil se m.j. na Mauriciu, Novém Zélandu nebo na Borneu. Více na www.Hocek.cz

O cestách po své domovině i v zahraničí publikoval řadu knih, které vždy bohatě doprovodil vlastními fotografiemi: Nejhezčí túry světa, Nejhezčí místa světa, Nejhezčí dobrodružné výpravy po Česku a Slovensku a 100 nejhezčích výletů po Česku a Slovensku. Knižního zpracování se brzy dočká i Via Czechia, které ve dvou svazcích vydá přední české nakladatelství Euromedia.

Přípravě projektu Via Czechia se autor věnoval po většinu roku 2020. Navrhl, zmapoval a následně sám prošel či projel na kole obě trasy Severní a Jižní stezky. Často se tak vrátil na místa, která v minulosti již mnohokrát navštívil, aby zaznamenal a vyfotografoval jejich aktuální stav.

Parametry

Kód 7007
EAN 9788024273419
Značka Clever Minds

Nezapomeňte koupit vhodné doplňky:

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card