E-shop / Zápisníky / Cestování / Vandrovník Severní stezka
Zápisník Vandrovník Severní Cesta vyroben ve spolupráci s VIA CZECHIA Vandrovník Severní stezka Vandrovník vznikl ve spolupráci s Via Czechia - jako průvodce po dálkových stezkách v České republice Vandrovník Severní stezka Do Vandrovníku si můžete zapsat podrobnosti o části trasy, kterou jste právě absolvovali a zbyde vám další místo na poznámky. Vemte si Vandrovník sebou a poznamenejte si vše ještě během cesty.
Vandrovník Severní stezka

Vandrovník Severní stezka

Tento produkt je momentálně vyprodán.

Vandrovník je speciálním zápisníkem vzniklým ve spolupráci s projektem Via Czechia. Jedná se o kompletního průvodce Severní stezkou.

Stezky Via Czechia představují nejdelší a nejodvážněji vedené dálkové trasy v České republice. Jsou vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo zimní turistiku na lyžích.

Trasy přecházejí celou Českou republikou od nejzápadnějšího po nejvýchodnější bod, sledují převážně státní hranici a překračují nejvyšší vrcholy většiny našich hor.

Parametry produktu

Severní stezka Via Czechia v jednom zápisníku


Základní pěší varianta Severní stezky měří 1058 km a je rozdělena na 47 denních etap s průměrnou délkou 20-25 km, vždy s možností ubytování pod střechou.

Cyklistická varianta Severní stezky měří celkem 1140 km a lze ji zvládnout za 2-3 týdny.

Velkou část lze rovněž projet na lyžích, celkem stezka nabízí 632 km lyžařských tras, z velké části strojově upravovaných.


Severní stezka vede 18 pohořími a zeměpisnými celky, přes 8 chráněných krajinných oblastí, 2 národní parky a bezpočet přírodních rezervací a přírodních památek. Pokud tuto stezku zdoláte celou, vystoupáte na 50 tisícovek a stanete na nejvyšším, nejnižším, nejzápadnějším i nejvýchodnějším místě České republiky.

Jedinečné zážitky, které chcete uchovat


Každá pořádná výprava je nabita dobrodružstvím, které je třeba zaznamenat. Via Czechia je něco jako české Santiago de Compostela a proto i vy na své cestě zažijete spoustu emocionálně silných zážitků, poznáte nová skrytá místa naší země a Vandrovník bude vaším dokonalým přítelem a rádcem.

Provede vás jednotlivými trasami, které jsou přehledně ilustrované a pomocí QR kódů napojené na digitální navigaci.

Z každé trasy můžete zapsat deníkový záznam s veškerými detaily cesty, s vašimi zážitky a pocity. Vaše poznámky můžete doplnit ilustrací nebo razítkem z navštívených míst.

Parametry

Formát L - 138 x 210 mm
Směr trasy Od západu k východu
Barva
Kód 2019
EAN 8595647002019
Značka Clever Minds

Nezapomeňte koupit vhodné doplňky:

S platebními metodami vám vyjdeme vstříc.

GoPay Visa Visa Master card Master card Visa Master card Master card